Obchod

From Doc for Docs
Physioposters

Physioposters

Produkujeme velkoplošné postery s lékařskou tematikou určené přednostně pro neurology, rehabilitační lékaře , fyzioterapeuty a ortopedy. Našim cílem je skloubit efektivní využití v denní praxi spolu s estetickými účely při vybavení prostorů ordinací, lékařských pokojů, školicích místností a čekáren.

Myofasciální bolesti a spoušťové body

Sada 2 plakátů ve formátu A0 84 x 119 cm !!!! Vysoce kvalitní digitální tisk s lesklou úpravou ve vysokém rozlišení 300 dpi na vinylovém podkladu . Jde o neocenitelného pomocníka v denní praxi fyzioterapeutů, rehabilitačních lékařů, neurologů a ortopedů a současně o efektivní edukaci vašich pacientů a kolegů. Nezbytný základ pro obstřikovou terapii měkkých tkání a dry needling.

“Ten, kdo léčí bolest tam, kde ji pacient cítí, je navždy ztracen” Prof. MUDr. Karel Lewit

Cena: 1600 Kč

Stádia herniace meziobratlové ploténky

Plakát ve velikosti A1 60×85 cm. Vysoce kvalitní digitální tisk na vinylový podklad v rozlišení 300 DPI. Znázorňuje platnou nomenklaturu stádií degenerace intervertebrálního disku spolu s MRI snímky. Pro denní praxi neurologů, ortopedů a fyzioterapeutů a rehabilitačních lékařů. Pro edukaci pacientů a školicí účely.

Mějme jasno v pojmech, jako jsou hernie, protruse, bulging, sekvestr.

Cena: 800 Kč

Segmentální inervace s myotomy a dermatomy

Set 2 posterů ve formátu A0. Rozměry 84 x 119 cm. Vysoce kvalitní digitální tisk v rozlišení 300 DPI na vinylovém podkladu.

Myotomy a dermatomy včetně přehledných svalových tabulek pro denní praxi neurologů, rehabilitačních lékařů a fyzioterapeutů.

Cena: 1400 Kč

Trigger body a přenesné bolesti

Sada 3 plakátů ve formátu A1 594 x 841 cm. Zobrazení přenesných bolestí horní končetiny, trupu a dolní končetiny. Digitální tisk s lesklou úpravou ve vysokém rozlišení 300 dpi . Jde o neocenitelného pomocníka v denní praxi fyzioterapeutů, rehabilitačních lékařů, neurologů a ortopedů a současně o efektivní edukaci vašich pacientů a kolegů. Nezbytný základ pro obstřikovou terapii měkkých tkání, ischemickou kompresi a dry needling.

“Ten, kdo léčí bolest tam, kde ji pacient cítí, je navždy ztracen” Prof. MUDr. Karel Lewit

Cena: 1300 Kč

Objednávkový formulář

K objednávce produktů můžete využít rovněž objednávkový formulář vpravo na stránce zejména v případě, pokud preferujete platbu standardním bankovním převodem nebo dobírkou . Nezapomeňte tedy uvést i požadovaný způsob platby.

Nejsme plátci DPH